Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato Fan

Demi Lovato Turkey Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Loto kazanmak için

2 posters
YazarMesaj
Got Dynamite!
Admin
Admin
Got Dynamite!

Rep : 2

Loto kazanmak için Empty
MesajKonu: Loto kazanmak için   Loto kazanmak için EmptyPaz Tem. 12, 2009 12:11 pm

Loto kazanmak için
Brandi adında sarışın bir iş kadınının işleri çok kötü gidiyormuş. İflas edince yardım için Tanrıya başvurmaya karar vermiş. Gece yatmadan başlamış duaya; "Tanrım, iflas ettim ve işyerimi kaybettim. Eğer yakın zamanda elime para geçmezse evimi de laybedeceğim. Lütfen Lotoyu kazanmamı sağla." Ertesi gün o haftanın loto çekilişi yapılmış ve başka biri kazanmış. Yine bir loto çekilişi öncesinde kadın yine dua etmiş;"Tanrım, işyerimi kaybettim, evim, kaybettim, eğer yakın zamanda elime para geçmezse arabamı da kaybedeceğim. Lüften yarınki lotoyu kazanmamı sağla." Ertesi gün lotoyu yine bir başkası kazanmış. Sonraki loto arefesinde kadın yine dua etmeye başlamış;"Tanrım, beni neden unuttun? İşyerimi, evimi, arabamı kaybettim, çok zor durumdayım, lütfen, lütfen bu seferki lotoyu kazanmamı sağla da işlerimi yoluna koyayım." Birdenbire ortalık ilahi bir beyaz ışıkla aydınlanırken gök aralanmış ve Tanrı seslenmiş
:
- Brandi kızım, Lotoyu kazanmak için önce Loto bileti alman lazım...
https://demilovatoturkey.forum.st
eDa ~
Moderator
Moderator
eDa ~

Rep : 1

Loto kazanmak için Empty
MesajKonu: Geri: Loto kazanmak için   Loto kazanmak için EmptyPtsi Tem. 13, 2009 10:36 am

tesekkurler..

Loto kazanmak için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley için 2009'a Kadar Sayalım!